Ã–VRIGT / Speglar / Spegelbyrå 6878801

nr 687 8801

Spegelbyrå

Tidigt 1900-tal, längd: 100, djup: 53, höjd: 180

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

950 kr

måndag 21 mars 2011
kl 19:44:51